Undocking confirm! nawiązał współpracę z -Beyond Apollo-

Miło mi oznajmić, że -Undocking confirm!- nawiązał współpracę z  DAVIDEM S. F. PORTREE autorem http://beyondapollo.blogspot.com/ najlepszego bloga dotyczącego historii amerykańskiej astronautyki.

Rezultatem jest dostęp Undocking confirm! do dziesiątków artykułów na temat historii astronautyki. David Portree umożliwił mi przetłumaczenie i zaprezentowanie wam na tej stronie niesamowicie ciekawych i mało znanych epizodów z historii amerykańskiej astronautyki. 

David Portree pracuje w Regional Planetary Information Facility, Astrogeology Science Center w US Geological Survey. Daje mu to dostęp do setek dokumentów niedostępnych nam- zwyczajnym pasjonatom tematu.

Każdy wpis będący tłumaczeniem odpowiednio oznaczę zgodnie z zasadami, które podałem w „o stronie”.


Informacje Orland Krzyżanowski
Witam na blogu tematycznym poświęconemu historii załogowej astronautyki. Wpisy będą miały charakter artykułów z zachowaniem poprawności formalnej w postaci podania źródeł bądź przypisów w wypadku korzystania z czyjejś pracy. W polskojęzycznym internecie nie ma wielu stron traktujących wybrane zagadnienia szczegółowo a dotyczących mniej znanych zagadnień w postaci koncepcji i różnych studiów dotyczących eksploracji przestrzeni kosmicznej w przeszłości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: