Serwis Kosmiczna Polska poszukuje doświadczonego modelarza

Zaprzyjaźniony serwis Kosmiczna Polska poszukuje  doświadczonego modelarza który nieodpłatnie zgodziłby się na pomalowanie i poskładanie modeli rakiet które wzbogaciłyby wystawę Dogonić Kosmos.  Więcej informacji nr gg: 7654243  

Ogłoszenie z: http://kosmicznapolska.pl/spolecznosc/wolontariat/oferty-pracy-wolontariackiej/item/1/1.html

 

„Dogonić Kosmos to idea mająca na celu zwrócenie uwagi na to jak ważna dla społeczeństw jest świadomość korzyści jakie płyną z podboju przestrzeni kosmicznej, to także możliwość integracji środowisk które w Polsce pracują na rzecz upowszechniania nauk kosmicznych. Owe cele realizujemy poprzez organizację eventów tematycznych, a także działalność publikacyjną i popularyzatorską. „Dogonić Kosmos” to cykl happeningów tematycznych organizowanych w związku z ważnymi rocznicami honorującymi historię podboju kosmosu.” (cytat ze strony poświęconej projektowi)

Informacje Orland Krzyżanowski
Witam na blogu tematycznym poświęconemu historii załogowej astronautyki. Wpisy będą miały charakter artykułów z zachowaniem poprawności formalnej w postaci podania źródeł bądź przypisów w wypadku korzystania z czyjejś pracy. W polskojęzycznym internecie nie ma wielu stron traktujących wybrane zagadnienia szczegółowo a dotyczących mniej znanych zagadnień w postaci koncepcji i różnych studiów dotyczących eksploracji przestrzeni kosmicznej w przeszłości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: