Najnowszy numer Astronautilusa (21) czeka na Ciebie!

najnowszy numer do zamówienia: www.astronautilus.pl

Miło mi poinformować, że ukazał się kolejny (21) numer jedynego w Polsce czasopisma w całości poświęconego astronautyce w którym moja skromna osoba ma swój udział- Zapraszam do lektury!

Nie trudno się domyśleć, że okładka nowego numeru nie jest przypadkowa. Tematem specjalnym jest czywiście lądowanie MSL- „Curiosity” na Marsie. Myślę, że nie przesadzę jeżeli powiem, że jest to najpewniejsze i najpełniejsze polpularne opracowanie tego wydarzenia pod kątem poziomu wiadomości i poprawności języka. Piszę to nie bez przyczyny, gdyż od samego momentu lądowania różne gazety i periodyki próbowały „profesjonalnie” zauważyć to wydarzenie. Efektem często były newsy-potworki poważnych gazet czy portali przy których amator astronautyki nieźle się uśmiał myśląc sobie -” i oni biorą za to pieniądze! Ktoś im za to płaci!”.  Ponadto jak zawsze kilka artykułów przedstawiających nieznane (najprawdopodobniej) polskiemu czytelnikowi fakty astronautyczne, oraz stałe działy relacjonujące na bieżąco misje odbywające się w Układzie Słonecznym.

Magazyn do zamówienia na : www.astronautilus.pl

Informacje Orland Krzyżanowski
Witam na blogu tematycznym poświęconemu historii załogowej astronautyki. Wpisy będą miały charakter artykułów z zachowaniem poprawności formalnej w postaci podania źródeł bądź przypisów w wypadku korzystania z czyjejś pracy. W polskojęzycznym internecie nie ma wielu stron traktujących wybrane zagadnienia szczegółowo a dotyczących mniej znanych zagadnień w postaci koncepcji i różnych studiów dotyczących eksploracji przestrzeni kosmicznej w przeszłości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: